Realizace klienta

Kuchyně

Patříte k majitelům malého prostoru určeného k realizaci kuchyně? Pak jistě víte, že je velmi důležité využít každý centimetr, abychom dosáhli všeho, co nabízí metrážově velkorysejší kuchyň: dostatek prostoru, pohodlí při práci a především funkčnost. V tomto případě se nám vše povedlo ke spokojenosti uživatelů.

Koupelna

Přáním a snem klientů bylo vytvořit prostor koupelny a toalety tak, aby zapadal svým charakterem do konceptu celého interiéru. Není vždy nutné vybavit koupelnu obklady po celé její ploše, můžeme je nahradit výmalbou voděodolnými barvami, použít tapety různých dekorů, nebo zkrášlit obrázky, jako tomu bylo v tomto případě.

Obývací pokoj

Představuje hlavní dominantu domu či bytu. Je to prostor, ve kterém se schází celá rodina, a do něhož uvádíme návštěvy. I zde jsme měli na paměti, aby nábytek obývacího pokoje, jeho vybavení, doplňky a dekorace korespondovaly s individualitou obyvatel.

Vstupní hala

Tento prostor bývá velmi často opomíjen, měli bychom mu však věnovat velkou pozornost a to vzhledem k tomu, že budí první dojem na vkus a praktičnost obyvatel.

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci